Jump to content

James Belvedere: Difference between revisions

From Aquinas Archive
Created page with "{| class="wikitable" width="360px" style="float:right; margin-left: 10px;" !colspan="2" style="background-color:#787878;color:#fff;border-color:#787878;text-shadow: 2px 2px 4px black;"|<span style="font-family: Arial Black;">James Belvedere</span> |- |colspan="2" align="center" style="background:linear-gradient(0deg,rgba(0, 0, 0, 1) 0%, rgba(48, 48, 48, 1) 100%);"|268px |- |rowspan="1" width="35%"|<b>Aliases</b>||TBA |- |rowspan="1"|<b>Born</b..."
 
No edit summary
 
(12 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 1: Line 1:
{| class="wikitable" width="360px" style="float:right; margin-left: 10px;"
{| class="wikitable" width="360px" style="float:right; margin-left: 10px;"
!colspan="2" style="background-color:#787878;color:#fff;border-color:#787878;text-shadow: 2px 2px 4px black;"|<span style="font-family: Arial Black;">James Belvedere</span>
!colspan="2" id="border-pl"|<div class="name-plate-pl"><div class="character-name-pl">
James Belvedere</div></div>
|-
|-
|colspan="2" align="center" style="background:linear-gradient(0deg,rgba(0, 0, 0, 1) 0%, rgba(48, 48, 48, 1) 100%);"|[[File:James_headshot.png|268px]]
|colspan="2" id="character-prof"|<div class="prof-img-container-pl">
[[File:James_headshot.png|268px|class=pageimage]]</div>
|-
|-
|rowspan="1" width="35%"|<b>Aliases</b>||TBA
|rowspan="1" width="35%"|<b>Aliases</b>||TBA
Line 10: Line 12:
|rowspan="1"|<b>Nationality</b>||TBA
|rowspan="1"|<b>Nationality</b>||TBA
|-
|-
|rowspan="1"|<b>Occupation</b>||TBA
|rowspan="1"|<b>Occupation</b>||CEO
|-
|-
|rowspan="1"|<b>Height</b>||TBA
|rowspan="1"|<b>Height</b>||TBA
Line 35: Line 37:
|rowspan="1"|<b>Affiliation</b>||TBA
|rowspan="1"|<b>Affiliation</b>||TBA
|-
|-
!colspan="2" align="center" style="background: linear-gradient(270deg,rgba(0, 0, 0, 0) 0%, rgba(48, 48, 48, 1) 100%);text-shadow: 2px 2px 4px black;color:#fff;"|Credits
|rowspan="1"|<b>Opposition</b>||Unknown
|-
!colspan="2" class="credits-pl" id="character-credits"|Credits
|-
|-
|rowspan="1"|<b>Creator||[[Smooshkin]]
|rowspan="1"|<b>Creator||[[Smooshkin]]
|-
|-
!colspan="2" align="center" style="background: linear-gradient(270deg,rgba(0, 0, 0, 0) 0%, rgba(48, 48, 48, 1) 100%);text-shadow: 2px 2px 4px black;color:#fff;"|Appearances
!colspan="2" class="credits-pl" id="character-credits"|Appearances
|-
|-
|colspan="2" align="center"|-
|colspan="2" align="center"|-
|}
|}
==Overview==
==Overview==
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris. Donec id nibh varius, bibendum felis nec, pulvinar libero. Phasellus sagittis pharetra magna, quis finibus arcu venenatis vitae. Donec quis vehicula sem. Pellentesque ac tempor felis. Suspendisse consectetur lorem ut leo suscipit, a gravida turpis aliquet. Fusce lectus nunc, sollicitudin ut urna et, suscipit faucibus mi. Pellentesque rutrum nisl magna.
CEO of a cryotech firm with ambiguous moral ethics.
==History==
==History==
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris. Donec id nibh varius, bibendum felis nec, pulvinar libero. Phasellus sagittis pharetra magna, quis finibus arcu venenatis vitae. Donec quis vehicula sem. Pellentesque ac tempor felis. Suspendisse consectetur lorem ut leo suscipit, a gravida turpis aliquet. Fusce lectus nunc, sollicitudin ut urna et, suscipit faucibus mi. Pellentesque rutrum nisl magna.
Unknown.
==Timeline==
==Timeline==
===20XX's===
Unknown.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris. Donec id nibh varius, bibendum felis nec, pulvinar libero. Phasellus sagittis pharetra magna, quis finibus arcu venenatis vitae. Donec quis vehicula sem. Pellentesque ac tempor felis. Suspendisse consectetur lorem ut leo suscipit, a gravida turpis aliquet. Fusce lectus nunc, sollicitudin ut urna et, suscipit faucibus mi. Pellentesque rutrum nisl magna.
 
==Fanart Gallery==
==Fanart Gallery==
===By Original Creator===
===By Original Creator===
Line 56: Line 60:
</gallery>
</gallery>
===By Other Artists===
===By Other Artists===
<gallery widths=175 heights=175 mode="nolines">
No contributions yet.
File:placeholder.jpg
 
</gallery>
[[Category: Original Characters]] [[Category: Other Era Characters]]

Latest revision as of 17:10, 24 August 2025

James Belvedere
Aliases TBA
Born TBA
Nationality TBA
Occupation CEO
Height TBA
Eye Color TBA
Hair Color TBA
Augmentations TBA
Relatives TBA
Relationships
Allies

TBA

Enemies

TBA

Affiliation TBA
Opposition Unknown
Credits
Creator Smooshkin
Appearances
-

Overview

CEO of a cryotech firm with ambiguous moral ethics.

History

Unknown.

Timeline

Unknown.

Fanart Gallery

By Original Creator

By Other Artists

No contributions yet.