Jump to content

Arius Silver: Difference between revisions

From Aquinas Archive
No edit summary
Fr0gery (talk | contribs)
No edit summary
Line 12: Line 12:
|rowspan="1"|<b>Occupation</b>||TBA
|rowspan="1"|<b>Occupation</b>||TBA
|-
|-
|rowspan="1"|<b>Height</b>||TBA
|rowspan="1"|<b>Height</b>||6'7" ft<br>198 cm
|-
|rowspan="1"|<b>Weight</b>||100 kg
|-
|-
|rowspan="1"|<b>Eye Color</b>||Red
|rowspan="1"|<b>Eye Color</b>||Red

Revision as of 12:44, 21 June 2025

Arius Silver
Aliases TBA
Born TBA
Nationality TBA
Occupation TBA
Height 6'7" ft
198 cm
Weight 100 kg
Eye Color Red
Hair Color White
Augmentations
[Mechanical]

TBA

Relatives TBA
Relationships TBA
Affiliation TBA
Enemies TBA
Credits
Creator Eagle_Claws
Appearances
-

Overview

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris. Donec id nibh varius, bibendum felis nec, pulvinar libero. Phasellus sagittis pharetra magna, quis finibus arcu venenatis vitae. Donec quis vehicula sem. Pellentesque ac tempor felis. Suspendisse consectetur lorem ut leo suscipit, a gravida turpis aliquet. Fusce lectus nunc, sollicitudin ut urna et, suscipit faucibus mi. Pellentesque rutrum nisl magna.

History

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris. Donec id nibh varius, bibendum felis nec, pulvinar libero. Phasellus sagittis pharetra magna, quis finibus arcu venenatis vitae. Donec quis vehicula sem. Pellentesque ac tempor felis. Suspendisse consectetur lorem ut leo suscipit, a gravida turpis aliquet. Fusce lectus nunc, sollicitudin ut urna et, suscipit faucibus mi. Pellentesque rutrum nisl magna.

Timeline

2050's

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris. Donec id nibh varius, bibendum felis nec, pulvinar libero. Phasellus sagittis pharetra magna, quis finibus arcu venenatis vitae. Donec quis vehicula sem. Pellentesque ac tempor felis. Suspendisse consectetur lorem ut leo suscipit, a gravida turpis aliquet. Fusce lectus nunc, sollicitudin ut urna et, suscipit faucibus mi. Pellentesque rutrum nisl magna.

Fanart Gallery

By Original Artist

By Other Artists