Jump to content

Bella Cousland: Difference between revisions

From Aquinas Archive
No edit summary
No edit summary
Line 1: Line 1:
{| class="wikitable" width="360px" style="float:right; margin-left: 10px;"
{| class="wikitable" width="360px" style="float:right; margin-left: 10px;"
!colspan="2" style="background-color:#404fb1;color:#fff;border-color:#b404fb1;text-shadow: 2px 2px 4px black;"|<span style="font-family: Arial Black;">Bella Cousland</span>
!colspan="2" style="background-color:#404fb1;color:#fff;border-color:#404fb1;text-shadow: 2px 2px 4px black;"|<span style="font-family: Arial Black;">Bella Cousland</span>
|-
|-
|colspan="2" align="center" style="padding:0px;"|<div class="prof-img-container-dx">[[File:Bella_headshot.png|268px]]</div>
|colspan="2" align="center" style="padding:0px;"|<div class="prof-img-container-dx">[[File:Bella_headshot.png|268px]]</div>
Line 30: Line 30:
|-
|-
|rowspan="1"|<b>Affiliation</b>||[https://deusex.fandom.com/wiki/Luminous_Path Luminous Path]<br>[https://deusex.fandom.com/wiki/ApostleCorp ApostleCorp]
|rowspan="1"|<b>Affiliation</b>||[https://deusex.fandom.com/wiki/Luminous_Path Luminous Path]<br>[https://deusex.fandom.com/wiki/ApostleCorp ApostleCorp]
|-
|rowspan="1"|<b>Opposition</b>||Unknown
|-
|-
!colspan="2" align="center" style="background: linear-gradient(270deg,rgba(0, 0, 0, 0) 0%, rgba(26, 32, 71, 1) 100%);text-shadow: 2px 2px 4px black;color:#fff;"|Credits
!colspan="2" align="center" style="background: linear-gradient(270deg,rgba(0, 0, 0, 0) 0%, rgba(26, 32, 71, 1) 100%);text-shadow: 2px 2px 4px black;color:#fff;"|Credits

Revision as of 17:37, 22 June 2025

Bella Cousland
Aliases -
Born ?
Nationality ?
Occupation Thief
Assassin
Height ?
Eye Color Green
Hair Color ?
Augmentations None
Relatives James Cousland (Son)
Relationships
Allies
Affiliation Luminous Path
ApostleCorp
Opposition Unknown
Credits
Creator Karute91
Appearances
Something to Wait For - Part 1
Something to Wait For - Part 2

Overview

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris.

Appareance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris.

Personality

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris.

Timeline

2050's

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris. Donec id nibh varius, bibendum felis nec, pulvinar libero. Phasellus sagittis pharetra magna, quis finibus arcu venenatis vitae. Donec quis vehicula sem. Pellentesque ac tempor felis. Suspendisse consectetur lorem ut leo suscipit, a gravida turpis aliquet. Fusce lectus nunc, sollicitudin ut urna et, suscipit faucibus mi. Pellentesque rutrum nisl magna.

2070's

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus commodo vel neque non placerat. Aenean tincidunt nibh vel ultricies fermentum. Vivamus hendrerit pretium velit in laoreet. Donec ut vehicula mauris. Donec id nibh varius, bibendum felis nec, pulvinar libero. Phasellus sagittis pharetra magna, quis finibus arcu venenatis vitae. Donec quis vehicula sem. Pellentesque ac tempor felis. Suspendisse consectetur lorem ut leo suscipit, a gravida turpis aliquet. Fusce lectus nunc, sollicitudin ut urna et, suscipit faucibus mi. Pellentesque rutrum nisl magna.

Fanart Gallery

By Other Artists